Angel Juicer 8500S

Test profesjonalnej wyciskarki dwuślimakowej

Doskonała efektywność i niezwykły design to podstawowe zalety wyciskarki Angel Juicer 8500s. Główną zmianą o jaką pokusili się producenci w stosunku do poprzednich modeli, jest zastosowanie stali chirurgicznej. Chromowo-niklowa stal SUS-316 nie tylko zapewnia pełną sterylność ale odpowiada też za niezwykły styl całego urządzenia. Nowoczesna konstrukcja i wysoka dbałość o szczegóły powoduje, że Angel Juicer 8500s jest unikalna pod każdym względem.

Za napęd mechanizmu odpowiada trwały i mocny silnik o mocy 180W. Wydajne wyciskanie zapewnia system oparty na dwóch wałkach ślimakowych wykonanych z wspomnianej stali chirurgicznej. Taka konstrukcja pozwala na mielenie oraz wyciskanie praktycznie wszystkich produktów spożywczych, nie wyłączając orzechów, ziół czy warzy liściastych. Powolna praca wałków nie powoduje nagrzewania mechanizmu co zabezpiecza soki przed utratą cennych składników mineralnych i witamin.

Angel Juicer 8500s pracuje w oparciu o trzystopniowy proces wyciskania. Dzięki takiemu rozwiązaniu wydajność urządzenia jest bardzo wysoka a pulpa zostaje wyciśnięta z soku niemal do sucha. Sok pozyskiwany jest nie tylko z miąższu, ale także ze skórek oraz włókien warzyw i owoców, dzięki czemu ta wyciskarka nadaje się także do przetwarzania trawy pszenicznej oraz ziół. Wysoka precyzja wykonania i dbałość o wszelkie szczegóły owocuje ogromną wydajnością oraz możliwością uzyskiwania soków o bardzo dużej jakości, cechujących się naturalnym smakiem i pełną zawartością substancji odżywczych.

Bezpieczeństwo pracy zostało zapewnione dzięki zastosowaniu bezpiecznika termicznego, który w przypadku wystąpienia możliwości przegrzania silnika, automatycznie wyłączy urządzenie. Nie następuje to jednak szybko, gdyż wyciskarka Angel Juicer 8500s posiada wydajny i cichy wentylator, pozwalający na nieprzerwaną pracę nawet przez trzydzieści minut. Dodatkowo, w razie zablokowania mechanizmu przez pulpę, urządzenie wyposażono w automatyczny bieg wsteczny, pozwalający na bezpieczne i szybkie usunięcie problemu. Mocna i solidna obudowa ze stali jest odporna na korozję, zabrudzenia oraz zużycie.

Wyciskarkę Angel Juicer 8500s warto wybrać ze względu na unikalną konstrukcję, wysoką jakość produkowanego soku, uniwersalność oraz piękny, unikalny design. Zastosowania materiałów całkowicie neutralnych biologicznie i banalnych w czyszczeniu pozwala bezpiecznie używać tego urządzenia w przypadku dzieci i osób pijących soki z powodów zdrowotnych. Trudno znaleźć obecnie na rynku wyciskarkę łączącą w sobie tak wiele pozytywnych cech i wyróżniających się niezwykłym wyglądem. Angel Juicer 8500s może przygotowywać soki, musy a także masło orzechowe, mleko sojowe czy pasztet. A wszystko to przy zachowaniu wszelkich cennych składników mineralnych i witamin. Higieniczne przygotowanie i wolnoobrotowy cykl pracy zapewnia pełnię smaku i ogromną wydajność wyciskania.

Solidna i łatwa w czyszczeniu konstrukcja może stać się wyrafinowanym narzędziem zapalonego miłośnika soków oraz nowoczesną ozdobą każdej kuchni. Gwarancja producenta wynosi pięć lat w przypadku silnika oraz dwa lata na dołączone akcesoria.

Podziel się z innymi