Test wyciskarki Hurom HU 500 HU500

Renomowana firma Hurom ma w swojej ofercie wyciskarkę HUrom HU500, która jest doskonałym kompromisem pomiędzy ceną i jakością.

Mała kuchnia potrzebuje kompaktowej wyciskarki. Hurom HU-500 jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla małych ale stylowych pomieszczeń. Mimo swoich gabarytów jest to pełnowartościowe urządzenie skonstruowane w oparciu o najnowsze technologie. Wysoka jakość, dobra efektywność i prostota obsługi są zdecydowanymi atutami tej właśnie wyciskarki.

Hurom HU-500 pracuje w oparciu o pojedynczy wałek ślimakowy dla którego napęd stanowi silnik elektryczny o mocy 150W. Technologia Slow Sqeezing Technology to opatentowana przez firmę Hurom metoda powolnego wyciskania soku z warzyw i owoców. Dzięki wolnoobrotowej pracy wałka, sok uzyskiwany z tego urządzenia cechuje się niezmienionym smakiem oraz aromatem, pełną zawartością substancji odżywczych oraz pięknym kolorem, który trudno osiągnąć w tradycyjnej sokowirówce.

Podstawową zaletą urządzenia jest z pewnością pionowa konstrukcja, która pozwala na oszczędność miejsca oraz możliwość schowania urządzenia nawet w stosunkowo niewielkiej szafce. Hurom HU-500 dzięki nowoczesnemu designowi będzie nie tylko funkcjonalnym sprzętem kuchennym ale też prawdziwą ozdobą. Ale najważniejsze w tej wyciskarce jest to, że zaskakuje jakością przygotowywanych soków. Urządzenie radzi sobie nie tylko z miękkimi owocami, ale pozwoli też wycisnąć sok z twardszych jarzyn. Nierozgrzewający się mechanizm nie pozwala na utratę cennych składników odżywczych a powolna praca wałka pozwala wycisnąć sok z miąższy i skórek, niemal do zera osuszając owocową lub warzywną pulpę.

Obudowa urządzenia wykonana została z nietoksycznych i bardzo wytrzymałych tworzyw. Jest odporna na zarysowania, odpryski i rdzę. Bezpieczną pracę zapewnia zespół bezpieczników, które automatycznie wyłączą wyciskarkę w przypadku możliwości wystąpienia przegrzania lub przeciążenia silnika. Skuteczne chłodzenie zastosowane w konstrukcji zapewnia możliwość ciągłej pracy nawet przez pół godziny. Również czyszczenie nie jest w przypadku wyciskarki Hurom HU-500 żadnym wyzwaniem. W urządzeniu zaimplementowano bowiem funkcję automatycznego czyszczenia. Całą konstrukcja została zaprojektowana tak by do minimum zmniejszyć ryzyko rozlania soku czy zachlapania blatu roboczego. Higiena i wygoda pracy stała się tutaj bardzo ważnym priorytetem, który w pełni zrealizowano.

Zdecydowaną zaletą jest unikalna zaślepka, pozwalająca na sterylne przygotowanie soku, umożliwiająca mieszanie różnych składników oraz precyzyjne dozowanie gotowego produktu. Wyciskarka prosta ale niezawodna i zdecydowanie nieskomplikowana w obsłudze. Największą jej zaletą jest oczywiście jakość uzyskiwanych soków – w pełni barwnych, smacznych i odżywczych. W wyciskarce Hurom HU-500 można przygotowywać również przepyszne musy.

Doskonały wybór do gospodarstwa domowego, szczególnie w rodzinach ceniących sobie zdrowe odżywianie, pełnych dzieci i pań na diecie. Wytrzymała, elegancka i zaskakująca efektami swojej pracy. Wysoka jakość wykonania i dobre jakościowo materiały dają możliwość skorzystania z gwarancji producenta – dwuletniej w przypadku akcesoriów i dziesięcioletniej, obejmującej silnik wyciskarki.

Podziel się z innymi